Box

Digi Sport te ține la curent cu știri din box, rezultate, meciuri și confruntări din fiecare categorie de box. Intră în culisele meciurilor de box și citește declarații și interviuri cu boxeri celebri precum Floyd Mayweather, Anthony Joshua sau Connor McGregor. Vezi imagini cu cele mai spectaculoase faze din galele de box.

Foto Oleksandr Usyk a ajuns la spital după meciul cu Tyson Fury. Moment surpriză la conferința de presă

Tyson Fury v Oleksandr Usyk - Kingdom Arena

Foto Fury a încasat o sumă uriașă după ce a pierdut cu Usyk. Bursa învingătorului a fost de cinci ori mai mică

Foto "Dezgustător". Ce a făcut Tyson Fury, după ce a pierdut "Lupta Secolului" în fața lui Oleksandr Usyk

profimedia-0874301808

Foto Cristiano Ronaldo s-a dus la ”bătaia greilor”, dar nu se aștepta la așa ceva. Ce a pățit după ce a intrat în sală

cristiano box

Oleksandr Usyk v Tyson Fury - Heavyweight Boxing

Foto Cum arată Ronald Gavril după ce a câștigat centura WBC Latino! ”Ana, ești minunată”

FOTBAL: Liverpool - Wolves, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

• Erling Haaland of Manchester City celebrates his goal to make it 3-0 during the Premier League match Manchester City vs Wolverhampton Wanderers at Etihad Stadium, Manchester, United Kingdom, 4th May 2024(Photo by Mark Cosgrove/News Images)

FOTBAL: Manchester City - West Ham, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:FCSB-RAPID BUCURESTI, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (20.04.2024)

FOTBAL: Rapid - FCSB, 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Spain: REAL MADRID v FC BARCELONA. LA LIGA 2023/2024. ROUND 32.

FOTBAL: Barcelona - Rayo Vallecano, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 4

Urmărește-ne și pe

Top Articole

Foto Gestul lui Ronald Gavril față de Anamaria Prodan, după ce a câștigat centura WBC Latino

amp8

Oficial Simona Halep, OUT! Fostul lider mondial a luat decizia

profimedia-0361486840

"A fost frânt!" Le-a cerut coechipierilor să nu-i paseze în meciul cu Manchester City și englezii au aflat totul

Manchester United v Tottenham Hotspur - Premier League - Old Trafford

S-a supărat și nu mai semnează prelungirea cu Real Madrid! I-au promis un salariu uriaș și i-au garantat locul de titular

Real Madrid celebration of 36th Title of LaLiga in Cibeles, Nadrid, Spain - 12 May 2024

Video

Foto Gestul lui Ronald Gavril față de...

amp8

Video Nici nu s-a uitat la Hagi! Un jucător...

cristi ganea

Video ”Senzațional”! I-a luat pe toți prin...

jurgen-klopp

Exclusiv Florin Prunea a reacționat după ce a...

prunea

Știri

amp8

Ronald Gavril şi Flavius Biea au cucerit centurile WBC Latino, la Craiova!

Screenshot 2024-05-17 at 23.42.21

Tragedie în box! A murit în ring, la primul său meci ca profesionist

Florida News - March 8, 2024

Lăcrămioara Perijoc, pe punctul de a cuceri medalia de aur la Campionatele Europene de la Belgrad

”Dacă pariezi, mizează pe tine!” A făcut-o și a câștigat nu mai puțin de 10.000.000 $. Sportivul are o viață ”de film”

ryan-garcia

Video Mike Tyson stârnește îngrijorare. Ultimele imagini cu el sunt ”trist de privit”

Mike Tyson

Sondajul zilei

A făcut show înaintea luptei, însă nimeni nu se gândea la ce avea să se întâmple în ring! FOTO La final, era de nerecunoscut

ebanie-bridges

Argint pentru Amalia Țugui! România a obținut în total 3 medalii de la Mondialele de juniori din Armenia

amalia

Snapinsta.app_339674301_108835448829768_7840174061644608001_n_1080

Snapinsta.app_312268774_143946621686356_2254332326208278769_n_1080

Francis Ngannou l-a pus la podea pe Tyson Fury, dar a pierdut meciul! Reacțiile boxerilor

profimedia-0817714673

Lăcrămioara Perijoc și-a asigurat o medalie la Europene! Pugilista s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Paris

lacramioara-perijoc

"Hulk din Iran" revine în ring! Cine va fi adversarul culturistului acuzat că a păcălit o lume întreagă

colaj hulk titan

Foto Conor McGregor a făcut o poză și toată lumea a remarcat același lucru: "Uitați-vă unde își ține mâna!"

347638009_578642641036250_8519523718329326822_n

Flavius Biea a devenit campion mondial IBA la categoria mijlocie

biea

Medalii de aur pentru Mihaela Bădescu și Amalia Niță la Campionatele Europene de la Erevan

Aur pentru România, la Campionatele Europene de tineret! Florin Ioniță a câștigat marea finală

box

Deontay Wilder, arestat pe loc. Ce au găsit polițiștii în bolidul omului cu cele mai puternice lovituri din lume

rolls

Video Pugilista care a încercat să-și sărute adversara la cântarul oficial. Cum s-a terminat totul

ellel br

Anunțul surprinzător al managerului lui Tyson Fury. Cu cine negociază pentru cea mai mare bursă la categoria grea

Tyson Fury v Derek Chisora: Weigh-In

Foto Anthony Joshua l-a învins pe Jermaine Franklin! Scandal la final. Oamenii de ordine au urcat în ring

Anthony Joshua v Jermaine Franklin Jr & Undercard, Boxing, The O2 Arena, London, UK - 01 Apr 2023

273000950_945514382938557_659311036536872099_n

Leyla Denisa, atac dur după moartea lui Rudel Obreja: ”Vreau să îngrop acest sistem, atunci când îl îngrop pe tata”

Gigi Becali a vorbit despre moartea lui Rudel Obreja: „Ditamai omul și nu-ți dau voie să te tratezi”

Gigi Becali / Foto: captură Digi Sport